П`ятниця, 19.04.2024, 05:28

Чернівецька загальноосвітня школа № 6

Вам сподобався наш сайт?

Головна » 2011 » Березень » 14 » "Нумо-дівчата - 2011"
"Нумо-дівчата - 2011"

До дня 8 березня у нашій школі проводилися спортивні змагання «Нумо, дівчата!». Конкурси для активних дівчат, що люблять бути в центрі уваги. Мені подобається проводити активні заходи у нас в школі. Вони не тільки корисні, а й приносять багато задоволення та втіхи, допомагають розвивати командний дух і бажання першості. За звичай такі конкурси в цій школі проводилися до 6 грудня або до 23 лютого. Ми звикли що хлопці-це спорт, а дівчата все інше. І у мене виникла ідея, доказати, що дівчата не тільки люблять спорт, а є, навіть, спритнішими від хлопців. Адже багато дівчат полюбляє спорт! І саме ці змагання допомогли нам в цьому переконатися. Ми і на далі в школі будемо проводити такі конкурси серед дівчат, і бажаємо в інших школах започаткувати таку традицію. І запевняю вас, ви знайдете багато ще нерозгаданих талантів!

викладач фізичної культури та спорту
Белінський Тарас Степанович

Переглядів: 2724 | Додав: znz6 | Рейтинг: 1.0/1
Ім`я *:
Код *:
до навчання
наш сайт
календар подій

календар подій

відвідувачі сайту

Locations of visitors to this page

погода

Copyright © 2010-2024 - ЗНЗ № 6. Всі права захищено.