П`ятниця, 29.03.2024, 01:15

Вам сподобався наш сайт?

Головна » 2016 » Квітень » 18 » Конкурс учитель року
Конкурс учитель року

14 квітня в Палаці учнівської молоді м. Луцька відбулось його урочисте відкриття. Після впровадження в 2006-му відповідного предмета до навчальних програм (на місце допризовної підготовки юнаків) викладачі з цієї дисципліни в конкурсі «Учитель року» змагаються вперше. Двадцять п’ять переможців другого туру з усіх областей і столиці прибули до Луцька, щоб позмагатися за звання кращого вчителя року в цій номінації.

Усіх присутніх у залі прийшли привітати: заступник голови Волинської ОДА Світлана Мишковець, перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик, заступник начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна, заступник міського голови Луцька Андрій Киця, ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Олешко, представники військкомісаріатів.

Міністерство освіти і науки України представляв головний спеціаліст Роман Гладковський, Інститут модернізації змісту освіти — завідувач сектору організації заходів відділу організації конкурсів і подій Олена Артеменко.

У вітальних словах С. Мишковець, О. Пирожик, Р. Гладковський, П. Олешко, зокрема, висловлювали велику надію на те, що кращі фахівці цього навчального предмета покажуть вищий клас усій спільноті викладачів «Захисту Вітчизни» по всій Україні. Це дуже важливо в той час, коли обороноздатність нашої країни потребує подальшого швидкого відновлення після стількох літ фактичного згортання. І символічно, що цей тур конкурсу проходить на волелюбній Волині.

Голова фахового журі заключного туру полковник Олександр Бондаренко, начальник навчально-оздоровчого комплексу, заступник начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна, побажав конкурсантам творчої боротьби, цікавого обміну досвідом.

Волинський народний хор, дует «Душа Волині», народний ансамбль танцю «Радість», гурт «Віват» ветеранів війни в Афганістані, художні колективи Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою представили чудовий концерт.

Під час урочистого відкриття заходу на сцені під керівництвом секретаря фахового журі О. Артеменко відбулося жеребкування. Учасники розподілилися на п’ять груп, згідно з якими вони проходитимуть конкурсне випробування «Майстер-клас».

Відтак усім учасникам заключного туру запропоновано екскурсію історичними пам’ятками Волинського краю.

P.S.  В звязку з відсутністю звязку з адмін панелю, розміістив інформацію тут.

Переглядів: 1721 | Додав: znz6 | Рейтинг: 5.0/1
2 Ajtekpahdroma
0
stx21 http://jeofhidefbi.com poophy pahdroma dath apartamenty augustow lodz noclegi augustow ostry rog noclegi augustow ul. turystyczna noclegi pracownicze augustow noclegi augustow lazienna 27

1 Wajtekpahdroma
0
stx21 poophy pahdroma dath noclegi pracownicze nieopodal augustowa noclegi w augustowie tanie noclegi w centrum augustow tanie noclegi w augustowie nad jeziorem noclegi w augustowie ul nadrzeczna

Ім`я *:
Код *:
до навчання
наш сайт
календар подій

календар подій

відвідувачі сайту

Locations of visitors to this page

погода

Copyright © 2010-2024 - ЗНЗ № 6. Всі права захищено.